Historia

Mgr Michał Żółkiewicz

jest  założycielem Żółkiewicz Grupy Medycznej , powstałej w 2016 roku.

Ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny, kierunek Fizjoterapia. Swoją pasję do zawodu zaczął rozwijać w liceum, początkowo skupiając się na analizie i korekcji chodu. W 2011 roku zaowocowało to propozycją wyjazdu na półroczny staż do ośrodka CU Sports Medicine and Performance Center w Colorado pod opiekę Tima Hildena.

Propozycję odrzucił, ponieważ zgodził się ofertę pracy w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji przy ul Modrej w Szczecinie, gdzie pracował przez 4 lata.

W 2015 otworzył swój pierwszy gabinet i rozpoczął współpracę z Beatą Rakoczy z którą pracuje do dziś.

Rok później w 2016 roku  założył Żółkiewicz Grupę Medyczną z siedzibą przy ulicy Mieszka I . Początkowo grupa liczyła 8 osób, dzisiaj w roku 2020 zespół współtworzy 19 osób.

W 2019 roku Michał Żółkiewicz przyjął propozycję pracy w Pogoni Szczecin, z którą współpracuje do dziś.

Zespół, który współtworzy wraz z: Beatą, Wiolą, Małgosią, Martą, Pauliną, Natalią, Dorotą, Olą T, Olą M, Agnieszką, Kasią, Mają, Karoliną, Wiktorią, Mateuszem, Tomaszem, Pawłem i Maksymilianem uważa za swój największy zawodowy sukces.

Żółkiewicz Grupa Medyczna to dobrze zgrana grupa młodych, ambitnych i rzetelnych  ludzi o dużym doświadczeniu, których łączy wspólna pasja. To zespół, który zawsze szuka najkorzystniejszych rozwiązań dla pacjentów,  nawet w przypadkach uważanych  za beznadziejne.

 

W klinice  panuje  rodzinna atmosfera wzajemnego poszanowania. Uśmiech jest  tutaj rzeczą codzienną.