Historia

Mgr Michał Żółkiewicz

Jestem założycielem Grupy medycznej Zolkiewicz Healthgroup, która powstała w 2016 roku.

Rehabilitacją zajmuję się od 8 lat. Początkowo skupiałem się na analizie i korekcji chodu. W celu dalszego rozwoju w tym kierunku w 2011 roku miałem zaplanowany wyjazd na staż do Tima Hildena z CU Sports Medicine and Performance Center w Colorado. W tym samym roku dostałem propozycję pracy w Centrum Ortopedii I Rehabilitacji.

Po długim namyśle wyjazd do Stanów odłożyłem na kolejne lata i podjąłem pracę w Centrum Ortopedii gdzie miałem przyjemność współpracować z takimi specjalistami jak Profesor Andrzej Bohatyrewicz, mgr Zbigniew Pawłowski, mgr Andrzej Szwajlik, dr Sebastian Sokołowski.

W drugiej połowie 2015 roku otworzyłem własny gabinet. Szybko zorientowałem się, że możliwości czasowe są zbyt dużym ograniczeniem prowadzonych terapii. Stawały się one nieregularne, a nowi pacjenci czekali stanowczo zbyt długo na rozpoczęcie leczenia. Dojrzałem do decyzji, że muszę zacząć budować zespół, który pozwoli przywrócić ład i harmonię terapiom, a pacjentom zapewni regularne leczenie i wczesną interwencję.

Aktualnie Zolkiewicz Healthgroup liczy:
8 terapeutów, 5 pracowników administracji, 2 dietetyków klinicznych oraz 1 psychologa.
Nasza grupa medyczna skupia młodych ludzi, których łączy wspólna pasja, cel, pracowitość oraz profesjonalizm.

Kadra jest szeroko wyspecjalizowana. Posługujemy się językiem angielskim. Każdy z nas rozwijał się wokół różnych dziedzin rehabilitacji, dlatego dzielimy się wzajemnie wiedzą na regularnie organizowanych szkoleniach wewnętrznych.

Zależy nam, aby każda terapia miała charakter przyczynowy. Nie chcemy działania, które ma na celu tylko poprawę aktualnego stanu. Chcemy zagłębiania się w schorzenie pierwotne i tak po prowadzonej terapii, po której zakończeniu będziemy mieć pewność, że problem jest zakończony – jest historią. Leczenie musi być wzorowo zorganizowane i zaplanowane.

 

Właściwa diagnostyka

Zolkiewicz Healthgroup współpracuje z lekarzami wielu dziedzin. Dlatego jeśli przypadek wymaga leczenia operacyjnego lub opieki lekarskiej kierujemy pacjentów do odpowiednich specjalistów i dalej monitorujemy leczenie.

Jeśli masz jakikolwiek problem zdrowotny zapraszamy Cię do nas na diagnostykę. Jeśli nie będziemy w stanie wyleczyć Cię za pomocą metod zachowawczych to na pewno skierujemy Cię do odpowiednich specjalistów i wspólnie zrobimy wszystko, aby rozwiązać Twój problem.

Podczas kilku letniej praktyki leczyliśmy sportowców m.in. z: